ef
ef ef ef fee ef efef ef efe
efe
 

mlp
X11-X15 PremiumLine

mlp
Maasoojuspumbad


pilp
Ventilatsiooni-
soojuspumbad

ilp
Õhusoojuspumbad


pilp
IVT 495 TWIN

optima
IVT Optima
õhusoojuspumbad

vbx
Ventilatsiooni-agregaat VBX ja
Kompaktkollektor

 

 

IVT PremiumLine X11-X15 – invertertehnikaga
uue põlvkonna maasoojuspump

IVT PremiumLine X11 ja X15 on uue põlvkonna soojuspumpad, mis toodavad majja soojusenergiat, täpselt niipalju kui vaja. Uus invertertehnika tähendab seda, et kompressori ja tsirkulatsioonipumba kiirused on reguleeritavad. Kui maja vajab rohkem soojust, siis suurendatakse kompressori pöördeid. Sooja ilma puhul juhitakse kompressor tööle minimaalse võimsusega reziimi. Elektrooniliselt juhitud soojuspumba väljundvõimsused reguleeritakse 2,2 - 11 kW 4,5 - 17 kW-ni, sõltuvalt maja soojuskoormuse tarbest. Elektrikassetti vajadus puudub taolisel soojuspumbal isegi kõige külmematel päevadel.

IVT PremiumLine X11 ja X15 Soojuspumpad toodavad kompressori abil just nii palju sooja kui maja vajab. Nii on võimalik saavutada veelgi paremad soojuskordsed. Sääst on maksimaalne. Erapooletud testid Rootsi Riiklikus uurimiskeskuses (SP Technical Research Institute of Sweden) näitavad, et invertersoojuspumpad X11 ja X15 võivad säästa pea 12 % rohkem võrreldes eelmise põlvkonna soojuspumpadega. IVT PremiumLine X11 ja X15 on ka kõrgetel temperatuuridel töötav soojuspumpad. See tähendab, et X11 ja X15 sobivad ka suurepäraselt õli- või mõne muu küttekatla asemele. Invertersoojuspumpad suudavad säästvalt toota ka ohtralt tarbevett. Seega võite muretult nautida vannirõõme, kuna soe vesi on toodetud minimaalsete kuludega. Samuti on kindlaks tehtud, et invertersoojuspumpadel on oluliselt pikem eluiga.

IVT on jälle sammu võrra ees. IVT tootearenduse tulemusena on Eestis esimesena müügil soojuspumpad, kus kompressori ja tsirkulatsioonipumba kiirused on reguleeritavad. Väljundvõimsus soojuspumbalt on vastavalt maja soojuskoormusele

.

 

x15

 

Tooteleht

Kasutusjuhend X11-X15

IVT boilerid

 

Uut Soojust

Soojuspumba Uudised

Millist soojuspumpa valida?

Soojusökonoomilised arvutused

we
5-aastane EriGarantii

luigemark
HT PLus tootesari Luigemärgistatud

 
 
IVT Soojuspumbad | Liivalaia 51 | 10145 Tallinn | tel. | faks | info@ivt.ee