ef
ef ef ef fee ef efef ef efe
efe
 

mlp
X11-X15 PremiumLine

mlp
Maasoojuspumbad


pilp
Ventilatsiooni-
soojuspumbad

ilp
Õhusoojuspumbad


pilp
IVT 495 TWIN

optima
IVT Optima
õhusoojuspumbad

vbx
Ventilatsiooni-agregaat VBX ja
Kompaktkollektor

 

 

IVT 490 ventilatsioonisoojuspump

IVT 490 ventilatsioonisoojuspump on tihti majanduslikult optimaalne lahendus uude, alla 120m2 majja. Ventilatsiooninorme silmas pidades peab õhk ruumides vahetuma kord 2 tunni jooksul. On ilmne raiskamine lennutada atmosfääri majatäis sooja õhku 12 korda ööpäevas. See kogus sooja õhku (12xmaja ruumala) on suurepärane energiaallikas ventilatsioonisoojuspumbale.

IVT ventilatsioonisoojuspumbaga kogutakse ventileeritav õhk kütte ja sooja vee tegemise energiaks. Lisaks ventileerib soojuspump maja. Seejuures säästes 8000 - 10 000 kWh energiat aastas, ehk teisisõnu 40 - 45 % Teie küttekuludest.

Kuna ventilatsioonisoojuspump vahetab maja siseõhu 12 korda ööpäevas, on meil kogu aeg värske õhk, ilma et tuleks avada uksi või aknaid. Ventileeritavat õhku energiaallikaks kasutava vent. pumba tehnika on kindel ja järele proovitud.

IVT-l on Euroopa suurim ventilatsioonipumba toodang.

IVT ventilatsioonisoojuspumba süsteeme on paigaldatud alates 1978. aastast rohkem kui 110 000-le objektile. Paljud majatehased pakuvad oma toodangut koos vent. pumba küttesüsteemiga. Projekteerimisest alates on mõeldud maja optimaalse energiakulutuse peale.

Loogiline tööpõhimõte ja suured säästud.

IVT ventilatsioonsoojuspumbal on palju eeliseid. Soojussüsteemi oluline osa on ära kasutada muidu tarbetult atmosfääri ventileeritav õhk ja rakendada see kütma meie kodu. Tasuta energia väljaventileeritava õhu näol, toodetakse meile tagasi kütte ja sooja veena. Väike ja ilusa disainiga IVT Soojuspump võtab ruumi vähem kui 1m2.

Lihtne ja mugav.

Meeldiva ja ökonoomse koduse mikrokliima saamine on IVT ventilatsioonisoojuspumbaga lihtne. Teie soovitud temperatuurid programmeeritakse soojuspumba mällu ja pumba automaatika hoolitseb väli- ja siseandurite abil selle eest, et Teil oleks mugav ja küte võimalikult ökonoomne.

Teie tarbeks väljaventileeritavast õhust toodetud soojus ei sisalda suitsu ega nõge, see on puhas energia maja kütteks ja soojaks veeks. Pumba kasutatav on keskkonnasõbralik ja efektiivne.

Suvel on eriti tähtis ventileerida maja. Samuti soovime suvel sooja vett. Kõike seda saame uskumatult soodsalt ventilatsioonisoojuspumbaga.

IVT 490 on meeldiva disainiga kompaktne seade. Ventilatsioon, soe vesi ja küte toodetakse kõik ühes seadmes, mis võtab ruumi ainult 1 m2. Pumba võib paigutada Teile sobivasse kohta (pesuköök, köök, vannituba jne.) Seadme mõõtmed on: 60x60 cm ja kõrgus 205 cm.

Kui oled valinud IVT ventilatsioonisoojuspumba, saad kõik ühest kohast: sooja vee, kütte ja ventilatsiooni. Pumbaga tuleb kaasa ventilatsiooni projekt. Soovi korral saate meilt projekti alusel vajalikud ventilatsioonikanalid ja -tarvikud. Lisaks reguleerime ja häälestame seadme ja teeme koolituse selle kasutamiseks. Soovi korral võite sõlmida meiega hooldelepingu pikemaks ajaks.

 

VENTILATSIOONI ÕHUSOOJUSPUMBA TÖÖPÕHIMÕTE:

Värske õhk võetakse maja seinast ja aknakarniisidest läbiventiilide kaudu ja suunatakse ruumi ülaossa, kus õhk soojeneb.

"Kasutatud" soe õhk kogutakse kogumisventiilide kaudu (tavaliselt WC, vannituba, saun, tööruum jne.) vent. soojuspumpa, kus see jahutatakse 0 kraadini, jahe õhk suunatakse õue. Suvel kasutab IVT 490 ventileeritavat õhku sooja vee tegemiseks, talvel kütteks ja soojaks veeks. Pakastega, kui soojuspumba toodetud soojusest ei piisa, võetakse appi elektrikatel, mis lülitub andurite abil automaatselt sisse ja välja. Pumba automaatika reguleerib alati soovitud temperatuuri.

 

pilp

 

Tooteleht

IVT 490 Kasutusjuhend

 

Uut Soojust

Soojuspumba Uudised

Millist soojuspumpa valida?

Soojusökonoomilised arvutused

we
5-aastane EriGarantii

luigemark
HT PLus tootesari Luigemärgistatud

 

 
 
IVT Soojuspumbad | Liivalaia 51 | 10145 Tallinn | tel. | faks | info@ivt.ee