ef
ef ef ef fee ef efef ef efe
efe
 

mlp
X11-X15 PremiumLine

mlp
Maasoojuspumbad


pilp
Ventilatsiooni-
soojuspumbad

ilp
Õhusoojuspumbad


pilp
IVT 495 TWIN

optima
IVT Optima
õhusoojuspumbad

vbx
Ventilatsiooni-agregaat VBX ja
Kompaktkollektor

 

 

IVT Optima ammutab energiat välisõhust

IVT Optima on lahendus, kui ei taheta aeda üles kaevata või kuikrundil pole piisavalt ruumi maakontuuri paigaldamiseks. IVT Optima ammutab soojusenergiat välisõhust ja annab suure säästu.Enamikel juhtudel kui paigaldada IVT Optima töötava süsteemi toeks, vähenevad küttekulud pea kaks korda.

Täielik lahendus

IVT Optima võib korvata olemasoleva küttekatla täielikult ja toota nii kütte- kui tarbevett. Seade ühendatakse väga lihtsaltv eebaasil küttejaotusvõrku. Selleks ühendatakse IVT Optima ettenähtud elektrikatlaga IVT 290 A/W. IVT 290 A/W-l on sisseehitatud boiler,arvuti baasil juhtimine ja elektritenn. Küttemugavust juhitakse lihtsalt katlajuhtimispaneelist. Olemasolev, töökorras küttekatel on mõistlik alles jätta. IVT Optima on seadistatud peaasjalikuks kütteallikaks jaja vana katel lülitub töösse automaatselt pakaspäevil. Kui vana katel aegub, siis on lihtne selleasemele paigaldada IVT 290 A/W elektrikatel.

Nii see töötab

IVT Optima paigaldatakse sobivassekohta maja kõrval. Pump on vaikne javälimus stiilne. Välisõhust saadud energiamuudetakse soojuspumba tehnika abilmaja soojuseks. IVT Optima kontrollkeskus juhibautomaatselt lisasoojusallikat, milleksvõib olla IVT 290 A/W elektrikatel võitööd osaliselt jätkav vana kütteseade.

 

 

utf

 

Tooteleht (soome k.)

 

Kasutusjuhend (inglise k.)

Kasutusjuhend (vene k.)

 

Uut Soojust

Soojuspumba Uudised

Millist soojuspumpa valida?

Soojusökonoomilised arvutused

we
5-aastane EriGarantii

luigemark
HT PLus tootesari Luigemärgistatud

 
 
IVT Soojuspumbad | Liivalaia 51 | 10145 Tallinn | tel. | faks | info@ivt.ee