ef
ef ef ef fee ef efef ef efe
efe
 

mlp
X11-X15 PremiumLine

mlp
Maasoojuspumbad


pilp
Ventilatsiooni-
soojuspumbad

ilp
Õhusoojuspumbad


pilp
IVT 495 TWIN

optima
IVT Optima
õhusoojuspumbad

vbx
Ventilatsiooni-agregaat VBX ja
Kompaktkollektor

 

 

IVT Greenline maasoojuspumbad

IVT Greenline maasoojuspumbad ammutavad soojusenergiat kaljust, maast või veekogust. Loodusesse akumuleerunud päikeseenergiat kasutatakse eriti efektiivselt maja ja tarbevee kütteks. IVT Greenline HT Plus on Põhjamaade ostetuim soojuspump. Tootesarja töökindlus, efektiivne patenteeritud kompressor (suudab valmistada 65 kraadist vett), 5-aastane EriGarantii, HT Plus toodete keskkonnasäästlikkust tunnustav Luigemärk, IVT 40 aastane kogemus ja kliendile pakutav proffessionaalne tehniline tugi on vaid mõned märkimisväärsemad omadused, mis HT Plusist lipulaeva on teinud. HT Plus maasoojuspumbaga vähenevad küttekulud sageli kuni 70%.

Kaasaegne ja turvaline

IVT Greenline on kaasaegne ja turvaline seade, mis soojusallikana püsib töökorras ja on peaaegu hooldevaba mitmeid aastaid. Arenenud tehnika tagab selle, et soojuspump on tõepoolest töökindel. Samuti teeb intelligentne juhtimissüsteem pumbast kasutajasõbraliku. Tuleb määrata vaid soovitud ruumitemperatuur ja soojuspump hoolitseb kõige ülejäänu eest, mis puudutab sooja tootmist soodsalt.

Soodne päikeseenergia

Taastuv päikeseenergia tõstab plasttorusoleva vedeliku temperatuuri mõne kraadivõrra. See soojus muudetakse soojuspumba soojusvahetis kütte- ja tarbeveeks. Kasutegur, ulatudes 400%-ni, teeb soojuspumbast ülivõimsa võrreldesteiste teiste tänapäeva küttekateldega (n. uue õlikatla kasutegur on 75%).

Parim valik küttesüsteemi uuendades

Vana katelt uue vastu vahetades, tasub enne katla valiku tegemist võrrelda tulevasi kütte- ja tarbeveekulusid eri seadmete vahel. Võrreldes elektri-, õli-, puu-, pelleti- võikaugküttega, säästab Greenline nii raha kui keskkonda. Vana, musta katlamaja asemele tuleb uus puhas ruum, mida saab kasutada tunduvalt otstarbekamalt.

Oled just hankinud uue küttekatla?

Ka sellisel juhul, kui katel on uus ja soojusjagamine vee baasil, pakub IVT Greenline lisasäästu. Sellisel juhul kütab peaasjalikult soojuspump. Olemasolev katel jääb alles ja aktiveerub automaatselt pakaspäevadel, kui maja vajab lisaenergiat. Kui olemasolev katel aja jooksul amortiseerub, siis täiendatakse süsteemi lihtsate moodustega nii, et maja küte ja tarbevee tootmine jääb täielikult soojuspumba ülesandeks.

Põhjamaise kliima tingimustes on küttesüstemi valik väga oluline. Õnnestunud valiku korral tuleb korralik küttesüsteem tunduvalt väiksemate jooksevkuludega. Sellele, kes mõtleb natuke kaugemale ja hindab ökonoomset majandamist, väärtustab keskkonnasõbralikkust ja töökindlust, on IVT maasoojuspump parim lahendus.

Küsi soojusökonoomilisi arvutusi.

IVT spetsiaalse mõõdistusprogrammiga teeme Teile soojusökonoomilised arvestused. Teeme soojuspumbasüsteemi paigaldamiseks vajalikud arvutused, kus võtame arvesse maja asukoha, ehituse eripärasused, maapinna tüübi jms. Arvestustes näitame kui pikk tuleb maakontuur, kui võimas peab olema soojuspump, kui suured on investeerimiskulud ja kui pikk on tasuvusaeg.

 

htplus

 

Tooteleht (soome k.)

Tooteleht (inglise k.)

HT Plus C ja E kasutusjuhend

 

Uut Soojust

Soojuspumba Uudised

Millist soojuspumpa valida?

Soojusökonoomilised arvutused

we
5-aastane EriGarantii

luigemark
HT PLus tootesari Luigemärgistatud

 

 
 
IVT Soojuspumbad | Liivalaia 51 | 10145 Tallinn | tel. | faks | info@ivt.ee