ef
ef ef ef fee ef efef ef efe
efe
 

mlp
X15 PremiumLine

mlp
Maasoojuspumbad


pilp
Ventilatsiooni-
soojuspumbad

ilp
Õhusoojuspumbad


pilp
IVT 495 TWIN

optima
IVT Optima
õhusoojuspumbad

vbx
Ventilatsiooni-agregaat VBX ja
Kompaktkollektor

 

Suurem turvalisus

Valides IVT soojuspumba, saad aastateks madalad küttekulud ja 5-aastase EriGarantii.

5-aastane EriGarantii seadmele

Valides soojuspumba püsivad küttekulud madalana. Seade on valmistatud, arendatud ja testitud ühes Euroopa suurimas soojuspumbatehases.

IVT vastutab tootmisest paigaldamiseni ja tagab oma toodetele parima funktsioneerimise ja turvalisuse. IVT tootetugi aitab sind ka pärast ostuhetke. Oleme koostöös kindlustusfirma Zürichiga arendanud viie aastase EriGarantii mis katab seadusandluses ettenähtud aastase teheasegarantii järgse aja. EriGarantii pakub sulle majandusliku kindluse seadme võimaliku rikke korral. Kui ostad soojuspumba IVT Soojuspumbad OÜ-st või selle edasimüüjalt, saad viie aastase EriGarantii tasuta.

Turvaline partner

Viie aastane EriGarantii seadmele on arendatud koostöös Zürichi kindlustusega, mis on Euroopa juhtiv kindlustusfirma. Kui sul tekib küsimusi, vastame neile meelsasti.

Kuidas see käib?

Täidad koos paigaldajaga ankeedi ”viie aastane EriGarantii” vajalike andmetega. Pikendatud garantii jõustub kohe pärast paigaldust. Pealmine leht jääb sulle tõendiks viie aastasese EriGarantii kohta. EriGarantii registreerimiseks võtab paigaldaja ankeedist koopia. See lihtsustab võimalike vigade korral asjaajamist. Kui sul tekib EriGarantii
kohta küsimusi või kui kaotad tõendi EriGarantii kohta, võta ühendust IVT Soojuspumbad OÜ-ga. Täida ankeet hoolega!

Mida teha kui pumbaga juhtub midagi?

Võta ühendust IVT Soojuspumbad OÜ-ga. Meie spetsialistid lahendavad probleemi kiiresti ja sulle tasuta. See ei saa enam lihtsam olla.

Ainulaadne Viie aastane garantii on arendatud koostöös Euroopa suurima kindlustusfirmaga Zürichi kindlustus. EriGarantiid haldab Artic Ab Rootsis.

 

Uut Soojust

Soojuspumba Uudised

Millist soojuspumpa valida?

Soojusökonoomilised arvutused

we
5-aastane EriGarantii
 
 
IVT Soojuspumbad | Paldiski mnt. 29 | 10612 Tallinn | tel. | faks 667 5096 | info@ivt.ee